Nabízené právní služby

Rodinné právo

Pomáháme řešit životní situace spojené s rozvodem manželství nebo rozchodem životních partnerů. Snažíme se najít nejlepší cestu pro Vás a Vaše nezletilé děti. Poradíme při vypořádání společného jmění manželů (SJM), abyste se necítili ošizeni. Hledáme co nejvýhodnější pravidla dohody manželů o uspořádání poměrů nezletilých dětí a zabezpečení kvality jejich životních potřeb cestou výživného.

Korporátní a závazkové právo

Podnikáte a nevíte si rady s obchodními smlouvami či obchodními podmínkami? Zakládáte obchodní společnost nebo z ní chcete vystoupit? Jste podnikající fyzická osoba a potřebujete ve své činnosti poradit? Nepohodli jste se s obchodním partnerem či společníkem? Jsme připraveni Vám pomoci.

 

Správní právo

Hledáte odborníka na správní právo? Jste, nebo budete účastníkem správního řízení a máte obavy z postupu správního orgánu? Nejste spokojeni s výsledkem rozhodnutí, které vydal správní orgán? Máte pocit, že správní orgán nepostupuje v souladu se správním řádem, který definuje veřejnou správu jako službu veřejnosti? Nevíte, jak se bránit proti vydanému správnímu rozhodnutí?  Čelíte nepřiměřenému nebo neoprávněnému trestu za přestupek v rámci přestupkového řízení?

Trestní právo

Stal/a jste se obětí trestného činu a nevíte, jaká máte práva a kde hledat pomoc? Nebo čelíte obžalobě a potřebujete právní pomoc a dobrou obhajobu v trestním řízení? V takovém případě doporučujeme vyhledat specialistu na trestní právo.
Obětem trestných činů poskytujeme právní poradenství včetně vysvětlení práv, která mohou uplatnit poškozené osoby v trestním řízení. Zpracujeme a podáme trestní oznámení. Poučíme o možnosti využít psychologickou a peněžitou pomoc a uplatnit nároky na náhradu majetkové škody nebo nemajetkové újmy. Proklik na kontakt

Exekuční a insolvenční právo

Potřebujete řešit insolvenci nebo Vám hrozí exekuce? Hledáte odborníka, který by Vám poradil, jak dál se zadlužením? Jak se dostat v co nejkratší době z dluhů do normálního života? Nebo jste na straně věřitele a marně se domáháte k plnění své pohledávky?

Právo duševního vlastnictví

Přemýšlíte o registraci ochranné známky? Řešíte její přihlášku na národní nebo evropské úrovni? Hledáte odborníka na zápis ochranné známky? Pro naše klienty zajišťujeme přihlášky ochranných známek včetně dalších služeb s tím spojených.

Ostatní služby

Advokátní kancelář nabízí konverzi dokumentů z elektronické podoby do listinné a z listinné do elektronické. Provádíme ověřování podpisů na listinách. Zajišťujeme advokátní úschovu peněz. Vše kolem úschovy peněz naleznete v nabídce advokátní úschovy  – proklik na úschovu peněz.

Důvěřujte odborníkům

„Neznalost práva nezbavuje odpovědnosti.
Znalost však často.“

Stanislav Jerzy Lec